Naši agiliťáci 

Ester a Roxy

Jmenuji se Ester a tohle je Roxy. Začali jsme se věnovat agility a moc nás to baví. Rádi se ve volném čase učíme i nové psí triky.
 

Barča a Šílený choďák Dean

Jmenuju se Barča a můj parťák je Dean. Je to chodský pes a společně se věnujeme agility poslušnosti a trikům. Zkoušíme od každého něco a společně nás to neskutečně naplňuje.

Hanka a Černý ďábel Kirča

Jsme dvě puberťačky, které si hned od začátku padly do oka. S Kirou jsme se začaly věnovat agility, protože jsem chtěla aby nás něco spojilo a zároveň nás to obě bavilo. To se taky povedlo, a tak se teď učíme agility.

Mája a Tobík

Tobík je hodně energický pes a proto jsem s ním začala dělat agility. Jelikož strašně rád skáče, našel si v agility velkou oblibu. Jde mu to podle počasí, když prší, nebo když je velké horko, se mu prostě nechce. V budoucnu bychom chtěli určitě vyzkoušet nějaké závody.

Peťa a Mia

Miluška, přesto že už má 7 let, je pořád v pohybu. Ráda běhá za čímkoli co se dá, balónky frisbee... Agi a jiné sporty, dog dancing či jiné blbosti má taky v oblibě. Dost dobře nahradí asistenčního psa - podá všechno co mi upadne. 
Peťa se mimo jiné věnuje Dornově metodě psů, takže kdo by chtěl pejskovi dopřát,stačí se ozvat.

 

Nežný zabiják Agnes

Úspěchy: 

Obranářský závod Vítkov Klokočov 2. 6. 2018: 3. místo (Puppy show)

Výstavy:

Třída štěňat: VN1 Nejlepší fena, nejlepší štěně výstavy

Třída dorostu: VN1

 

Zdeňka a Rubby

Jmenuji se Rubby a jsem velmi akční westík. Aby mě panička zabavila, vzala mě na agility. Obě nás to moc baví. Máme rádi zábavu a jsme pro každou legraci. Mám brášku westíka Rickyho, který se k nám brzy připojí. Na agility mě baví i to, že tam poznám spoustu dalších psích kamarádů.

Janča a Flory

Můj pejsek se jmenuje oficiálně Florine, říkáme ji Flory, je to anglický kokršpaněl s PP. Úspěch na výstavě, 2x reCAC. Vždy výborný posudek, především zaujme pohybem. Na kokršpanela je až nezvykle akční, tak jsme chtěli zkusit agility. Zatím jsme úplní začátečníci. Jinak ještě bydlí se setrou Firou a maminou Farinkou, což jsou černé feny. Já jsem povoláním lékař, radiolog. Věnuji se celý život plavání, dřív i závodně dálkové plavání, nyní již jen kondičně. Dále běhám, cyklistikuju, každý rok dovolená v Tatrách na horách i se psy.

Gabka a Steloušek

 
 

Anežka a Snoopy

Iva a Andy

Klárka a Neri

Kačka a Indi

David a Jack 

Evička a Atrey

Ahoj jmenuji se Eva. Se svým pejskem Atreyem od srpna cvičím agility, chodíme také na cvičení poslušnosti a taky na výstavy. Jsem z Opavy a chodím do 5.B. Ráda si kreslím a pejsky přímo zbožňuji. Našeho pejska jsem dostala k 10. narozeninám, byl to ten nejkrásnější dárek, jaký jsem kdy dostala. Za veliký úspěch pokládám naši první výstavu, kde  se Atrey  umístil na 3.místě v kategorii nejkrásnější stěně v kraji. Jsem moc ráda, že nám agility jde a rozhodně chceme cvičit dál! Evička
 

Věrka a Jessi

Carol a Eimi

Markét a Dobby

Jarka a Grace

Michal a Bella

Bea,Martin a Akela
Náš australský ovčák se jmenuje Akela a je to velmi akční štěně. Baví ho pohyb a aktivity všeho druhu. S agility teprve začínáme, ale doufáme, že to bude jeho oblíbená zábava, stejně jako hoopers, na které se taky chystáme.
 

Postupně doplňujeme... :-)