STÁVAJÍCÍ ( Noví ) PSOVODI - Otevřená výcviková skupina + seznam psů

04.01.2019 12:39


PROSÍM PSOVODY, KTEŘÍ BUDOU NAVŠTĚVOVAT OTEVŘENOU VÝCVIKOVOU SKUPINU = DOSPĚLÁCI, VIP ČLENOVÉ A DALŠÍ PSOVODI ZE ZÁKLADNÍCH KURZŮ, KTEŘÍ NECHTĚJÍ  CHODIT DO POKROČILÝCH  - AŤ SE PŘIHLÁSÍ NA NOVÝ REZERVAČNÍ PORTÁL !!!!!


https://psiskolazafira.dogres.cz/user_people/new


1) přihlašte se do portálu - do pole jméno zadejte VAŠE JMÉNO A JMÉNO PSA !!  2) potvrdím Vám učast a nahraju kredity ( 1 kredit = 1 výcviková skupina ) - kredity nahraji dle hodin, které zbývají na vaší průkazce. Některé jsem si napsala, některé nevím. Pokud hodiny již nemáte tak po zaplacení nových hodin Vám kredit nahraju 3) najedete v levé liště na TRÉNINGY A vyberesi si tréning v daný den a čas !   4)přihlásíte se na tréning .


DŮLEŽITÉ !  POČET PSŮ NA TRÉNING BUDE OMEZEN CCA NA 6 - 8 PSŮ. MŮŽETE SE HLÁSIT I DO PŘEDU, PODLE TOHO, KOLIK MÁTE KREDITŮ. POKUD SE ALE NAHLÁSÍTE A NEMŮŽETE PŘIJÍT, MUSÍTE SE MIN. 24 H před odhlásit, jinak Vám tréning ( = 1 kredit ) odečte. Je to proto, že pokud bude tréning plný, píšou se náhradníci a ti mohou přít, pokud se někdo odhlásí !!


NEDĚLE + STŘEDA / Otevřená výcviková skupina -  POTVRZENO = Přihlášení na portál !

Brix - Aus. ovčák = POTVRZENO              Ebie - ZR = POTVRZENO             

Ben - Maltezáček = POTVRZENO              Akirra - Ridgback = 

Ralf - Vlkodav = POTVRZENO                  Baron - Aus. ovčák =            

Embr - Am. Staf. teri.= POTVRZENO       Heidy - Well. =

Dean - Chod.pes = POTVRZENO              Žofie - kříženec =


CENY OTEVŘENÉ SKUPINY: 


ÚPLNĚ NOVÍ PSOVODI: 1 800 Kč / 10 TRÉNINGŮ = 10  KREDITŮ / pokud vychodíte 20 tréningů = budete v cenové skupině: Stávající psovodi


STÁVAJÍCÍ PSOVODI:  900 Kč / 10 TRÉNINGŮ = 10 KREDITŮ / pokud vychodíte 20 tréningů = a ( zvládnete všechny základní cviky) budete v cenové skupině: VIP PSOVODI


VIP PSOVODI:  500 Kč / 10 TRÉNINGŮ- = 10 KREDITŮ


!!  POKUD SE POČASÍ ZHORŠÍ na  VELKÝ MRÁZ, BUDOU VŠECHNY SKUPINY V DANÝ DEN ZRUŠENY !!    Vše bude zde na webových stránkách, nebo volejte.